0

Koniec ;D 1:0 ale 3 pkt ;)

0

Genialny transfer nie ma co :D Jak go kupili to ja w tym sezonie w ogóle o nim zapomniałem :D

0

Jak zwykle ukłonili się Polacy.. fcbarca.com chcę dla was coś zrobić. Sprzedać koszulki bez nadruku dla wybrednych i z napisem dla mniej wybrednych i tyle. Tutaj piszcie problem o np. Rozmiar, dostawę czy o ten termin przelewów. Koszulka dobra aby pamiętać całkiem udany sezon.

kuba1899

Skoro dla Ciebie to bez sensu kupowania koszulki bo bd stara za pół roku no to sorry. Koszulkę kupujesz aby w niej pochodzić te pół roku, rok Potem sobie nową kupujesz.

0

Mają 3 kolosy przed bramką jak Samuel Motta i Cambiasso xd Jutro będzie dobrze panowie ; )

0

sorry za spam chciałem tam napisać PELL :)

0

Przy okazji wie ktoś może cóż to znaczy ENS HI DEIXAREM LA PALLE ? to było na filmie ;d

0

wg. mnie film bardzo poprawny i fajnie złożony. Nagrają bo obchodzą ich kibice! Nie grają tylko i wyłącznie dla pieniędzy, przynajmniej tak myślę. że gra w Barcelonie dla nich jest czymś wielkim i dla Barcelony jest coś wielkiego, że grają w niej tacy zawodnicy. Mam nadzieję że jutro pokażą Interowi, że potrafią grać w piłkę i przynajmniej nie będzie łatwo im dostać się do Finału na Camp Nou. No chyba że znowu urwie się sędzia jak z San Siro ; | . Chciałbym jutro obejrzeć uczciwy na poziomie mecz, a nie dawanie kartek za nic i braku odgwizdywania spalonych gdy się pojawiają na boisku.

0

http://iraqgoals.tv/ch5.html

Jeszcze coś takiego znalazłem ;D to jest dla tych co sopcasta nie ściągneli ;D

0

Nie mam nic do niego dobrze robi ;D

0

0

AuuGa zasnął na służbie i nie pomodlił się na meczu z Espanyolem ;D

0

Hmm.. W takim przypadku do składu nawet by mu ciężko było się wgryźć ;d ja tam bym stawiał na młodzież czyli Pedro Bojan ;) Dajcie wreszcie chłopakom wchodzić częściej do składu, a nie ściągać nowe gwiazdy ;)

0

Bykun wiecie on rozmawiał osobiście w Barcelonie z Henrym na temat jego kariery i on wie najlepiej ! i nie pyskować do niego xd czy to nie jest oczywiste ;p

0

Wszyscy

Widzę że dobrzę wam idzie rozważanie na temat ręki Henriego ... rozmawiacie nie na temat to po pierwsze ... po drugie Deadcandance mówi na tyle prawdy że można sie zastanawiać czy miłośc do klubu nie zaślepia was ... Ja przyznaję że po bramce 1:1 piłka była zatrzymana ręką ale taki jest sport .... Ja to ujmę w jednym zdaniu ... Gdyby Chelsea chciała grać w piłkę to Barca by ich rozniosła jak resztę 4:0 itd Krótko prosto i na temat .. znaczy temat ten co wy zaczęliście

0

|chari|

Ty nie masz za grosz rozumu .. ,,młody bramkarz pograłby jeszcze troche..." on też jest człowiekiem i należy mu się żyć tak długo jak reszta ludzi ! dlaczego umarł tak szybko ?! ...

0

nie wiem jak wam ale mi te wsyzstkie freedocosty nie dzialaja ;˛^˘°~~~^˘˘ˇ^˘˛°`

0

M10 Fan ma racje !! Po co sie kłócicie ... ;/

Szkoda tej poprzeczki ... taka bomba poszła :( ...

0

Fajnie by było jakby zawitał w barcelonie ;D Przypominam że za Pique też FCB dał chyba z 7mln Euro a jaki jest wielki z niego pożytek ;pp

0

też chcę poznać myszkę miki ;pp

0

Jak by nie mogli w Polsce założyć ... W Polsce 5x więcej fanów niż w Japonii...

0

No jak ja jestem wyższy ode messiego o 3cm a mam 13 lat to onna niezła musi być :D:D Ale ładna ;)

0

Fajnie się chłopaki bawili :)

0

Ten Floran to wczoraj działał mi na nerwy :D

0

on mi troche przypomina Gabi Milito przez te włosy :D a sędzia była do bani ;//

0

Dobrze sie chłopaki cieszą :D Oby byo 3/3 Champions :D

0

Mi sie to nie otwiera ... Nie wiem o oo chodzi ;(;(

Nie wygrają tego meczu ...

0

Czikin

Zgadzam się z cała zupełnością !! ;p

0

Jeśli cała obrona weźmie się w garść to nawet Ronaldo nic nie zdziała :D Ja zawsze trzymam się takiej reguły ,,Grasz na tyle ile przeciwnicy pozwolą"!! Bo taka jest prawda :D

Viva la barca :D!!

0

Ja uważam że on będzie bohaterem meczu w Rzymie i Barca wygra mecz po regulaminowym 90minutach gry :D Trzymaj sie Samu :D

0

Ludzie popatrzcie na wiek Messiego !! Chłopak jest nawet młodszy od Christiano Ronaldo i można powiedzieć że jest młodym wilkiem !! jak będzie Messi miał lat 35 to myślę że dostanie tytuł najlepszego piłkarza w hostorii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?